Omschrijving
Absorptiekorrels Fijn
De absorptiekorrels zijn een zeer universele inzetbaar absorptiemateriaal op basis van meervoudig gecalcineerde mineralen. Absorptiekorrels zijn geschikt voor het opnemen van morsingen in werkplaatsen, productiehallen, garages, planvloeren, in of bij raffinaderijen en machinekamers. De super absorberende korrels zijn tevens inzetbaar om vocht op te nemen na lekkages.
Absorptiekorrels voor elke vloeistof
De absorptiekorrels hebben een sterk absorberend vermogen voor: oliën, lakken, zuren, logen, oplosmiddelen, tectyl en vele andere voorkomende vervuilingen.
Bij reeds vervuilde vloeren nemen de absorptiekorrels de vervuiling alsnog uit de oppervlakte op. Het absorptiemateriaal is stofarm, loopvast, anti-slip en is na gebruik weer opnieuw inzetbaar. Hierdoor worden enorme besparingen op product- en afvoerkosten verkregen.
Product specificaties
Artikelnummer | TSK950 |